О клубе

«Поні клуб» Спорт

Pony Club Sport – територія спорту, екстриму та свіжого повітря у межах Києва. Ви можете взяти в оренду велосипеди, палиці для скандинавської ходьби, рокони, багі та екіпірування. Маємо все для того, щоб гості отримали максимум задоволення та вражень

Поні Клуб Спорт пропонує

Мотовсюдиходи Rocon

Багі Polaris rzr 800

Велосипеди scott

Палиці для скандинавської ходьби Leki

«Поні клуб» в Києві – це:

Заняття з досвідченими інструкторами, які навчать верховій їзді дітей і дорослих. Для досвідчених наїзників проводяться змагання, під час яких можна продемонструвати свою майстерність близьким і друзям. Після змагань влаштовуються різні свята з призами і солодким столом.

Проводяться прогулянки на конях у супроводі інструктора. У цей час можна помилуватися мальовничими околицями. Верхова їзда дуже популярна серед молоді і людей старшого віку. Під час вихідного або відпустки влаштуйте незвичайне розвага для всієї родини.

Для розвитку і навчання дітей творчості наша школа верхової їзди в Києві пропонує відвідати цікаві майстер-класи на різні теми. Викладачі навчать малювати фарбами і олівцями, висловлювати свої емоції на папері. А за допомогою декупажу можна створити оригінальні арт-об’єкти, які будуть нагадувати про заняття в «Поні клуб».