О клубе

Літній табір «Поні клуб»

Найкращий відпочинок для дітей – це час наповнений яскравими емоціями та незабутніми враженнями. Саме тому Pony Club організовує виїзні кінні табори в найкращі місця України і Європи. Протягом двох тижнів діти займаються кінним спортом, їздять на екскурсії, беруть участь у цікавих майстер-класах та іграх, а найголовніше – оздоровлюються на свіжому повітрі.

Літній табір в Нормандії (Франція) – Vilage Equestre de Conches

Літній табір в Коста Брава (Іспанія)

Весняний табір в Ешеде (Німеччина) – Heidegut Eschede

Літній табір в Лазурному (Херсонська обл.)

«Поні клуб» в Києві – це:

Заняття з досвідченими інструкторами, які навчать верховій їзді дітей і дорослих. Для досвідчених наїзників проводяться змагання, під час яких можна продемонструвати свою майстерність близьким і друзям. Після змагань влаштовуються різні свята з призами і солодким столом.

Проводяться прогулянки на конях у супроводі інструктора. У цей час можна помилуватися мальовничими околицями. Верхова їзда дуже популярна серед молоді і людей старшого віку. Під час вихідного або відпустки влаштуйте незвичайне розвага для всієї родини.

Для розвитку і навчання дітей творчості наша школа верхової їзди в Києві пропонує відвідати цікаві майстер-класи на різні теми. Викладачі навчать малювати фарбами і олівцями, висловлювати свої емоції на папері. А за допомогою декупажу можна створити оригінальні арт-об’єкти, які будуть нагадувати про заняття в «Поні клуб».