Про садок

ПРО «ДІМ МАЛЕЧІ»

«Дім малечі» – Ліцензований заклад дошкільної освіти Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14.06.2018 № 1032. Головною перевагою «Дому малечі» є те, що ми дотримуємося усіх принципів Монтессорі – педагогіки. Наша команда – це високопрофесійні, дипломовані Монтессорі – педагоги Українським Монтессорі центром та Голландською Монтессорі Асоціацією NMV Teacher Education Program 0-6 в United Montessory Institute .

Поєднання професіоналізму, підготовленого середовища Монтессорі та віра в природню жагу до саморозвитку створює в “Домі малечі” унікальну атмосферу для розвитку дитини та її потенціалу і формує високі моральні якості особистості.

Розташований на території Іподрому, «Дім малечі» співпрацює з «Поні Клубом». В приміщенні двоповерхової новобудови, загальною площею 500 метрів, 290 метрів виділено для навчального середовища Монтессорі. Зовнішня територія (двір) є гармонійно організованим простором для прогулянок дітей, спілкування, догляду за поні та навчання верховій їзді. В закладі працює одна різновікова група.Открыть карту

100% МОНТЕССОРІ

“Дім малечі” – це заклад дошкільної освіти, який діє під кураторством провідних спеціалістів як Всеукраїнської асоціації Монтессорі- вчителів так і міжнародних асоціацій Монтессорі AMS та NMV

Діти в « Домі малечі» здобувають знання та навички виключно через практичний досвід власної праці в зонах:

🌎Навичок практичної життєдіяльності

🌎 Насиченої сенсорної зони

🌎 Точної та абстрактної математичної

🌎 Зони української мови/ англійської

🌎 В космічній зоні – факти з географії, біології, фізики, астрономії…

«Пони клуб» в Киеве – это:

Занятия с опытными инструкторами, которые научат верховой езде детей и взрослых. Для опытных наездников проводятся соревнования, во время которых можно продемонстрировать свое мастерство близким и друзьям. После соревнований устраиваются различные праздники с призами и сладким столом.

Проводятся прогулки на лошадях в сопровождении инструктора. В это время можно полюбоваться живописными окрестностями. Верховая езда очень популярна среди молодежи и людей старшего возраста. Во время выходного или отпуска устройте необычное развлечение для всей семьи.

Для развития и обучения детей творчества наша школа верховой езды в Киеве предлагает посетить интересные мастер-классы на различные темы. Преподаватели научат рисовать красками и карандашами, выражать свои эмоции на бумаге. А с помощью декупажа можно создать оригинальные арт-объекты, которые будут напоминать о занятиях в «Пони клуб».