О клубе

Летний лагерь «Пони клуб»

Лучший отдых для детей – это время наполнено яркими эмоциями и незабываемыми впечатлениями. Именно поэтому Pony Club организовывает выездные конные лагеря в лучшие места Украины и Европы. В течение двух недель дети занимаются конным спортом, ездят на экскурсии, участвуют в интересных мастер-классах и играх, а главное – оздоравливаются на свежем воздухе.

Летний лагерь в Нормандии (Франция) – Vilage Equestre de Conches

Летний лагерь в Коста Брава (Испания)

Весенний лагерь в Эшеде (Германия) – Heidegut Eschede

Летний лагерь в Лазурном (Херсонская обл.)

«Пони клуб» в Києві – це:

Заняття з досвідченими інструкторами, які навчать верховій їзді дітей і дорослих. Для досвідчених наїзників проводяться змагання, під час яких можна продемонструвати свою майстерність близьким і друзям. Після змагань влаштовуються різні свята з призами і солодким столом.

Проводяться прогулянки на конях у супроводі інструктора. У цей час можна помилуватися мальовничими околицями. Верхова їзда дуже популярна серед молоді і людей старшого віку. Під час вихідного або відпустки влаштуйте незвичайне розвага для всієї родини.

Для розвитку і навчання дітей творчості наша школа верхової їзди в Києві пропонує відвідати цікаві майстер-класи на різні теми. Викладачі навчать малювати фарбами і олівцями, висловлювати свої емоції на папері. А за допомогою декупажу можна створити оригінальні арт-об’єкти, які будуть нагадувати про заняття в «Пони клуб».