О клубе

«Поні клуб» Спорт

Pony Club Sport – територія спорту, екстриму та свіжого повітря у межах Києва. Ви можете взяти в оренду велосипеди, палиці для скандинавської ходьби, рокони, багі та екіпірування. Маємо все для того, щоб гості отримали максимум задоволення та вражень

Пони Клуб Спорт предлагает:

Мотовездеходы Rocon

Баги Polaris rzr 800

Велосипеды scott

Палки для скандинавской ходьбы Leki

«Поні клуб» в Києві – це:

Заняття з досвідченими інструкторами, які навчать верховій їзді дітей і дорослих. Для досвідчених наїзників проводяться змагання, під час яких можна продемонструвати свою майстерність близьким і друзям. Після змагань влаштовуються різні свята з призами і солодким столом.

Проводяться прогулянки на конях у супроводі інструктора. У цей час можна помилуватися мальовничими околицями. Верхова їзда дуже популярна серед молоді і людей старшого віку. Під час вихідного або відпустки влаштуйте незвичайне розвага для всієї родини.

Для розвитку і навчання дітей творчості наша школа верхової їзди в Києві пропонує відвідати цікаві майстер-класи на різні теми. Викладачі навчать малювати фарбами і олівцями, висловлювати свої емоції на папері. А за допомогою декупажу можна створити оригінальні арт-об’єкти, які будуть нагадувати про заняття в «Поні клуб».