О клубе

«Поні клуб» Спорт

Pony Club Sport – територія спорту, екстриму та свіжого повітря у межах Києва. Ви можете взяти в оренду велосипеди, палиці для скандинавської ходьби, рокони, багі та екіпірування. Маємо все для того, щоб гості отримали максимум задоволення та вражень

Школа верхової їзди Поні Клуб для початківців і професіоналів

Їзда верхи на поні та конях стануть одними з найбільш пам’ятних вражень про відвідування нашої школи верхової їзди. Тут запропонують навчитися азам верхової їзди, доглядати за конем (грумінг), а також подарують можливість стати впевненим наїзником. Тренери нашої школи допоможуть кожній дитині швидко освоїтися в сідлі, навчитися доглядати за прекрасними тваринами.

На початку кожного заняття з дітьми проводять підготовчу зарядку верхи. Кожній дитині приділяється максимум уваги, а кваліфіковані тренери ознайомлять з правилами поведінки з конем і навчать доглядати за твариною. В нашому клубі дозволяється погодувати, вигуляти, почистити і осідлати перед заняттям коня. Все це допоможе дитині не боятися тварин, набути такі якості характеру як: відповідальність, впевненість в собі, адже керувати поні або конем не так просто.

«Поні клуб» в Києві – це:

Заняття з досвідченими інструкторами, які навчать верховій їзді дітей і дорослих. Для досвідчених наїзників проводяться змагання, під час яких можна продемонструвати свою майстерність близьким і друзям. Після змагань влаштовуються різні свята з призами і солодким столом.

Проводяться прогулянки на конях у супроводі інструктора. У цей час можна помилуватися мальовничими околицями. Верхова їзда дуже популярна серед молоді і людей старшого віку. Під час вихідного або відпустки влаштуйте незвичайне розвага для всієї родини.

Для розвитку і навчання дітей творчості наша школа верхової їзди в Києві пропонує відвідати цікаві майстер-класи на різні теми. Викладачі навчать малювати фарбами і олівцями, висловлювати свої емоції на папері. А за допомогою декупажу можна створити оригінальні арт-об’єкти, які будуть нагадувати про заняття в «Поні клуб».